Jaro s Atreyem

27.05.2010 13:48

Jaro se pomalu chystá vystřídat s létem a tak vás musíme seznámit s novinkama o Atreyovi.

Štěňátko, které jsme si před půl rokem přivezli domů, už rozhodně není malé štěně, je to téměř dospělý pes. A jak je chytrý, spíš tedy vychytralý... Ale také je třeba říct, že je velmi šikovný a učenlivý. Pravidelně docházíme na cvičiště, příkazy "ke mně", "k noze", "sedni", "lehni" už mu jdou moc pěkně. Také ho moc baví stopovat. V současné době trénujeme obranu s cvičiteli Vojtou a Zdenou z Pelhřimovské K9 (https://www.vycvikpsa.wbs.cz/ ) - podívejte se na stránky https://frantiska1.rajce.idnes.cz/ jak mi to jde:-)

Za týden bychom se rádi zúčastnili akce Výlet na Blaník s dalšími pejskaři a jejich choďáky. Atrey se potkává se spoustou hafanů na cvičišti, takže už víme, že se s ostatními snáší moc dobře, rád si s nimi hraje, je opravdu společenský.

Plánujeme také výlet vlakem, abychom zjistili, jak bude snášet tento typ dopravy. Na auto už si zvykl, i když zpočátku mu to nedělalo moc dobře. Tak snad vlak zvládne také dobře.

A konečně, na přelomu července a srpna se chystáme na týdenní dovolenou do Soběšína s Klubem přátel chodského psa, kde se zúčastníme výstavy a svodu. Tak nám držte palce:-)

Haf haf Atrey!